Golden Rose Panoramic Lashes All In One Mascara

245ден

Оваа маскара се во едно има текстура што може да се изгради за да додаде волумен, должина, подигнување и дефиниција на трепките во неколку слоеви.

Четката во форма на песочен часовник дава големо влијание на волуменот и лесно ги премачкува трепките без згрутчување. Создава инстантно целосни и дефинирани трепки во текот на целиот ден!

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190965402 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X