Roxanne Shimmer Body Mist Love Charm 165ml

465ден

Ова е миризлив спреј за тело кој ќе ве обви со богато слатка и заводлива арома, притоа давајќи ви блескав сјај. Достапен во различни ароми: кадифена, ванила, егзотична и овошна, топла.

Испрскајте директно на телото, протресете пред употреба.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8680110612885 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X