Roxanne Amber Noir EDP 100ml

800ден

Неверојатен мирис: Ambre Noir од Roxanne се одликува со неверојатен мирис кој комбинира живи горни ноти, топли основни ноти и заводлива килибарна основа, создавајќи мирис кој истовремено е примамлив и незаборавен.

Ја зголемува самодовербата: со својот заводлив и примамлив мирис, Ambre Noir ја зголемува вашата самодоверба и остава траен впечаток на оние околу вас.

Овој мирис може да се пофали со софистицирана мешавина од бергамот, грејпфрут, зачини, цветни акорди, килибар, пачули, ванила и сандалово дрво, што резултира со композиција која е и сложена и добро избалансирана.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8680110611550 Категорија: Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X