Golden Rose Small Makeup Bag

655ден

Оваа елегантна и компактна чанта за убавина е дизајнирана да ве придружува без напор каде и да одите. Со безвременска црна надворешност, зрачи со стил и истовремено обезбедува практично решение за одржување на редот на вашата омилена козметика.

Димензии: 21×12.5×9.5cm

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X