Golden Rose Glow Kiss Tinted Lip Balm

225ден

Овој обоен балсам за усни ги навлажнува, измазнува и ги штити усните со УВ заштита SPF 15.

Мека и богата, веганска формула исполнета со шеа путер, хијалуронска киселина и витамин Е за помагање во негување и хидратација на усните.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , , Бренд:

Specification

Опции

1 Vanilla Latte, 2 Strawberry, 3 Berry Pink, 4 Peach Shake, 5 Cherry Juice, 6 Choco Cake

Information

X